PROGRAM CM 2014. MECIURILE de la CM 2014 şi transmisiile TV

cm

PROGRAM CM 2014 GRUPA A

12 IUNIE, TVR 1 (23.00): Brazilia – Croaţia

13 IUNIE, TVR 1 (19.00): Mexic – Camerun

17 IUNIE, TVR 1 (22.00): Brazilia – Mexico

19 IUNIE, TVR 1 (01.00): Camerun – Croația

23 IUNIE, TVR 1 (23.00): Camerun – Brazilia

23 IUNIE, TVR 2 (23.00): Croația – Mexic

PROGRAM CM 2014 GRUPA B

13 IUNIE, TVR 1 (23.00): Spania – Olanda

14 IUNIE, TVR 1 (01.00): Chile – Australia

18 IUNIE, TVR 1 (19.00): Australia – Olanda

18 IUNIE, TVR 1 (22.00): Spania – Chile

23 IUNIE, TVR 1 (19.00): Olanda – Chile

23 IUNIE, TVR 1 (19.00): Australia – Spania

PROGRAM CM 2014 GRUPA C

14 IUNIE, TVR 1 (19.00): Columbia – Grecia

15 IUNIE, TVR 1 (04.00): Coasta de Fildeș – Japonia

19 IUNIE, TVR 1 (19.00): Columbia – Coasta de Fildeș

20 IUNIE, TVR 1 (01.00): Japonia – Grecia

24 IUNIE, TVR 1 (23.00): Japonia – Columbia

24 IUNIE, TVR 1 (23.00): Grecia – Coasta de Fildeș

PROGRAM CM 2014 GRUPA D

14 IUNIE, TVR 1 (22.00): Uruguay – Costa Rica

15 IUNIE, TVR 1 (01.00): Anglia – Italia

19 IUNIE, TVR 1 (22.00): Uruguay – Anglia

20 IUNIE, TVR 1 (19.00): Italia – Costa Rica

24 IUNIE, TVR 1 (19.00): Italia – Uruguay

24 IUNIE, TVR 2 (19.00): Costa Rica – Anglia

PROGRAM CM 2014 GRUPA E

15 IUNIE, TVR 1 (19.00): Elveția – Ecuador

15 IUNIE, TVR 1 (22.00): Franța – Honduras

20 IUNIE, TVR 1 (22.00): Elveția – Franța

21 IUNIE, TVR 1 (01.00): Honduras – Ecuador

25 IUNIE, TVR 2 (23.00): Honduras – Elveția

25 IUNIE, TVR 1 (23.00): Ecuador – Franța

PROGRAM CM 2014 GRUPA F

16 IUNIE, TVR 1 (01.00): Argentina – Bosnia

16 IUNIE, TVR 1 (22.00): Iran – Nigeria

21 IUNIE, TVR 1 (19.00): Argentina – Iran

22 IUNIE, TVR 1 (01.00): Nigeria – Bosnia

25 IUNIE, TVR 1 (19.00): Nigeria – Argentina

25 IUNIE, TVR 2 (20.00): Bosnia – Iran

PROGRAM CM 2014 GRUPA G

16 IUNIE, TVR 1 (19.00): Germania – Portugalia

17 IUNIE, TVR 1 (01.00): Ghana – USA

21 IUNIE, TVR 1 (22.00): Germania – Ghana

23 IUNIE, TVR 1 (01.00): USA – Portugalia

26 IUNIE, TVR 2 (19.00): USA – Germania

26 IUNIE, TVR 1 (19.00): Portugalia – Ghana

PROGRAM CM 2014 GRUPA H

17 IUNIE, TVR 1 (19.00): Belgia – Algeria

18 IUNIE, TVR 1 (01.00): Rusia – Coreea de Sud

22 IUNIE, TVR 1 (19.00): Belgia – Rusia, TVR 1

22 IUNIE, TVR 1 (22.00): Coreea de Sud – Algeria

26 IUNIE, TVR 1 (23.00): Coreea de Sud – Belgia

26 IUNIE, TVR 2 (23.00): Algeria – Rusia

PROGRAM CM 2014 OPTIMI DE FINALĂ

A. 28 IUNIE, 19:00: 1A – 2B, TVR 1

B. 28 IUNIE, 23:00: 1C – 2D, TVR 1

C. 29 IUNIE, 19.00: 1B – 2A, TVR 1

D. 29 IUNIE, 23.00: 1D – 2C, TVR 1

E. 30 IUNIE, 19.00: 1E – 2F, TVR 1

F. 30 IUNIE, 23.00: 1G – 2H, TVR 1

G. 1 IULIE, 19.00: 1F – 2E, TVR 1

H. 1 IULIE, 23.00: 1H – 2G, TVR 1

PROGRAM CM 2014 SFERTURI DE FINALĂ

A. 4 IULIE, 19.00: CÂȘTIGĂTOARE E – CÂȘTIGĂTOARE F, TVR 1

B. 4 IULIE, 23.00: CÂȘTIGĂTOARE A – CÂȘTIGĂTOARE B, TVR 1

C. 5 IULIE, 19.00: CÂȘTIGĂTOARE G – CÂȘTIGĂTOARE H, TVR 1

D. 5 IULIE, 23.00: CÂȘTIGĂTOARE C – CÂȘTIGĂTOARE D, TVR 1

PROGRAM CM 2014 SEMIFINALE

8 IULIE, 23.00: CÂȘTIGĂTOARE SFERT B – CÂȘTIGĂTOARE SFERT A, TVR 1

9 IULIE, 23.00: CÂȘTIGĂTOARE SFERT D – CÂȘTIGĂTOARE SFERT C, TVR 1

PROGRAM CM 2014 FINALA MICĂ

12 IULIE, 23.00: ÎNVINSELE DIN SEMIFINALE, TVR 1

PROGRAM CM 2014 FINALA MARE

13 IULIE, 22.00: ÎNVINGĂTOARELE DIN SEMIFINALE, TVR 1